Okuyucular Kozmetik 2006 yılında kozmetik sektörüne katılmış ve bu yıldan itibaren her yıl büyüyerek gelişmesine devam etmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere zincir parfüm satış mağaza sayımız 200 adete ulaşmıştır.  Başta  Avrupa, Türk cumhuriyetleri, Ortadoğu  olmak üzere bir çok ülkede yaygın satış, temsil ve dağıtım ağına sahibiz. Ürün kalite ve hizmet kalitemizi  sürekli yükseltmeya çalışarak,  yenilikçi  yaklaşımımızla ile değerli yatırımcı, iş ortakları ve müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle çalışmalarımızı artırarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

ARGE ekibimiz  ve stratejik iş ortaklarımız  ile yeni ürün geliştirme projelerimiz başaralı ile devam etmekte, seri üretim aşamasına gelen yeni ürünlerimiz,  müşteri ve dağıtım kanalımızın  beğenisine sunmaktadır. 
 
Parfüm üretiminde edindiği uzmanlağımmız  ve birikimlerimizi, VIVENS markası adı altında, kurumsal koku tasarım ve marka koku dizayn danışmanlık hizmeti olarak  siz  değerli müşterilerimize  sunmaktan, stratejik iş ortaklığı yapmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.
 
Müşteri bağımlılığını sağlayabilecek, farklılığınız olabilecek, hoş algılanacak, güven hissi verecek bir ortam algısının oluşturulması, müşteri davranışlarının yönlendirilmesinde etken olabilecek, marka-duyu-duygu bağının geliştirilmesine imkan sağlayabilecek, firmanızın  marka ve  konseptinize uygun, kurumsal kokularınızı  profesyonel bri yaklaşım ve uzman ekibimiz ile tasarlıyoruz.                  

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, olabilecek tüm taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.
 
Saygılarımızla
 
Okuyucular Kozmetik